browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Szekspir i my

Opublikowano przez 30 kwietnia 2016 Komentarzy (0)

Pytani o spektakl Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, uczniowie odpowiadają, że wszystko zrozumieli dopiero pod koniec, a wcześniej nic nie rozumieli. Ale zrozumieli! Jednak gdy pociągnięci za język i zachęceni informacją, że nie mamy oceniać Szekspira, tylko inscenizację teatralną, zaczęli wymieniać to, co spodobało im się najbardziej, lekcja minęła niezauważenie. Tak więc wyjazd do teatru 26.04.2016 r. można uznać za udany.

Niech sobie Szekspir będzie ponadczasowy, a jego “Wesołe kumoszki z Windsoru” będą dziełem obfitującym w perypetie. Nic nam do tego. My jesteśmy zadowoleni, że zobaczyliśmy widowisko na bardzo wysokim poziomie. Wszystko w nim było dopracowane, począwszy od scenografii, poprzez kostiumy, fenomenalny ruch sceniczny, a skończywszy na grze, w której aktorzy nawet postarali się stylizować język postaci. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *