browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noc Filmowa 2016

Opublikowano przez 22 kwietnia 2016 Komentarzy (0)

Jest! Mamy Noc Filmową!

Właśnie o tej porze, a jest dobrze po północy, odbywa się kolejny seans Nocy Filmowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie. Leci kolejne już dzieło, które zapewne będzie omówione, ocenione, przenicowane na odwyrtkę z koleżankami i kolegami. Czyli zupełnie inaczej, niż gdyby oglądać jakiś hicior w domu na najbardziej nawet płaskim telewizorze czy na monitorze o wyśrubowanych parametrach. W domu najlepiej, ale samemu? Nie.

Noc Filmowa w Zespole Szkół Nr 2 dnia (nieco niezręcznie napisać “dnia”, skoro noc ciemna) 21.04.2016 r., to pomysł Samorządu Uczniowskiego. Postulat jej organizacji zgłaszali kandydaci do władz SU w wyborach we wrześniu 2015 roku. Stało się tak, że pomysł znalazł poparcie i nauczycieli, i dyrekcji. Jedyny warunek – Noc Filmowa ma być zorganizowana profesjonalnie. Uczniowie zrozumieli, że mają zielone światło, i zabrali się do rzeczy. Przygotowania trwały długo, ale wszystko udało się znakomicie. Zadbali o bezpieczeństwo, zyskali przychylność rodziców, i, co najważniejsze, zaproponowali repertuar, który zapewni niezapomniane przeżycia.

Jeszcze nie wiemy, czy film, który właśnie oglądamy, będzie tym najlepszym, lecz na ten moment jest cudownie. Ważne jest przede wszystkim to, że Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 2 ma pomysły i je realizuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *