browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Świąteczna okazja

Opublikowano przez 25 marca 2016 Komentarzy (0)

Realizowany w szkole projekt “Stwórz swój produkt i opracuj jego kosztorys” to duże przedsięwzięcie.  Nazwa brzmi trochę bezdusznie, ale w naszej szkolnej praktyce nawet tak surowym hasłom można nadać ludzki wymiar. Zadbały o to nauczycielki matematyki: pani Irena Kwaśna i pani Agnieszka Stankowska, które tuż przed Świętami Wielkanocnymi przygotowały produkt będący czymś, na co z ekonomicznego punktu widzenia nie ma może wielkiego popytu, ale co staje się bliskie, magiczne, gdy zbliżają się Święta, a wraz z nimi odnajdujemy w sercach jeszcze inne pragnienia poza tymi czysto ekonomicznymi.

22 marca w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie odbył się kiermasz wielkanocnych stroików, które przygotowali uczniowie klas ILO i Technikum oraz wszystkich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Wielkanocne ozdoby w przystępnej cenie kusiły oko tłoczących się na korytarzu uczniów i nauczycieli. Oglądać – proszę bardzo, każdy może – ale nasi wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, który zajął się dystrybucją, nie byliby sobą, gdyby nie gawędzili z każdym i gdyby dyskretnie nie zaszczepili w umysłach pilnej potrzeby nabycia przepięknych przedmiotów. Założona cena minimalna wielokrotnie została przebita i tym sposobem, dzięki hojności członków społeczności szkolnej, w puszce wolontariuszy znalazło się 338 złotych. Po świętach podejmiemy decyzję o tym, na co przekażemy zgromadzone środki.

opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu
Wiesława Gruszka

DSCI1462

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *