browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sukces w Szczecinie

Opublikowano przez 4 marca 2016 Komentarzy (0)

Miło nam poinformować, że uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie potrafią swoimi wysokimi umiejętnościami artystycznymi zainteresować nie tylko społeczność naszej szkoły. Pisaliśmy niedawno o walentynkowym konkursie recytatorskim z rekordową liczbą uczestników, a teraz szkolni recytatorzy zaprezentowali się w wyjątkowy sposób w Szczecinie.

W VIII. Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi – Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, który odbył się 25.02.2016 r. w Zespole Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie, Natalia Apanasowicz z klasy IILOa zdobyłą II. miejsce, a Jakub Skory z klasy ITB, występujący w kategorii poezji śpiewanej, został wyróżniony. Reprezentantów naszej szkoły zachęciła i przygotowała pani Lilla Rybka. Gratulujemy!

Zajrzyjcie na stronę organizatorów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *