browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pokaz nowoczesnego spawania

Opublikowano przez 14 marca 2016 Komentarzy (0)

W dniu 10.03.2016 r. w warsztatach szkolnych Zespołu Szkół Nr 2 odbył się pokaz nowoczesnych metod spawania w osłonie gazów metodami MIG, MAG i TIG, zorganizowany przez Ośrodek Szkoleniowy PAS z Zielonej Góry pod przewodnictwem pana Piotra Lewandowskiego.

Adresatem prezentacji byli nauczyciele i uczniowie klasy ślusarskiej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Nr 2 oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie. W pokazie uczestniczyli: Starosta Choszczeński – pan Adam Andriaszkiewicz, Wicestarosta – pani Wioletta Kaszak, dyrektor ZS Nr 2 w Choszcznie – pani Barbara Ciecierska.

Paweł Stasiak

Na stronie Starostwa Powiatowego w Choszcznie znajdziemy ciekawe zdjęcia, tutaj kilka zaledwie fotografii dokumentujących wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *