browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Laury Barlinka

Opublikowano przez 21 marca 2016 Komentarzy (0)

18 marca w Barlinku odbył się już VIII Festiwal Piosenki Angielskiej. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2  im. Noblistów Polskich w Choszcznie zawsze gościnny Barlinek odwiedzają i przywożą laury z rozmaitych konkursów. Barlinek kojarzy nam się szczęśliwie.

W tym roku reprezentantami naszej szkoły byli: Martyna Żyta z klasy IIILOA oraz Łukasz Baranowski z klasy IIITH, którzy byli przygotowywani  przez pana Mariusza Spychaja. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom wokalno-instrumentalny, a pośród nich reprezentanci naszej szkoły: Łukasz Baranowski z utworem Eda Sheeran’a „Kiss Me” oraz Martyna Żyta z utworem Adele „Skyfall”.

I to właśnie Martyna okazała się bezkonkurencyjna, zdobywając dla nas pierwsze miejsce! Gratulujemy!

Mariusz Spychaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *