browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Podwójny sukces artystów ZS Nr 2

Opublikowano przez 30 stycznia 2016 Komentarzy (0)

Nasza szkoła słynie z aktywności w różnych przeglądach twórczości artystycznej. Również i w tym roku uczniowie nie zawiedli. Martyna Żyta z klasy IIILOa oraz Jakub Skory z klasy ITB odnieśli podwójny sukces.

Martyna już wcześniej, bo 28.11.2015 r., została laureatką XXI. Festiwalu Pieśni Religijnej w Pełczycach, zajmując I-sze miejsce, a 29.01.2016 r., w XI. Konkursie Kolęd i Pastorałek w Reczu zajęła III-cie miejsce. Jakub Skory w obu imprezach zdobył zasłużone wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

ks. Marek Gajowiecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *