browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę rusza

Opublikowano przez 19 grudnia 2015 Komentarzy (0)

Jak co roku przyłączyliśmy się akcji Lubelskiego Radia Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W tym roku patronat honorowy nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP, Pani Agata Kornhauser-Duda. Nasz sztab został zarejestrowany pod numerem 162.

Zaczynamy zbiórkę odzieży,  obuwia,  zabawek,  książek,  artykułów  szkolnych  i  papierniczych,  środków czystości  i higieny osobistej,  słodyczy, produktów  i półproduktów  spożywczych nadających  się do długoterminowego przechowywania. Wszystkich chętnych ofiarodawców darczyńców zapraszamy do uczestnictwa w zbiórce. A my będziemy na bieżąco relacjonować akcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *