browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs z atrakcjami

Opublikowano przez 5 grudnia 2015 Komentarzy (0)
Statuetka Noblistów

Projekt trofeum

Nasz sztandarowy Międzyszkolny Konkurs “Nobliści Polscy” odbędzie się 10-go grudnia 2015 r. już po raz czternasty. Do rywalizacji zgłosiło się 6 szkół. Trofea w postaci statuetek “Pierwszego Szczebla do Nobla” oraz “Pędu Noblowskiego” wykonali nauczyciele warsztatów szkolnych: Jan Czekan i Janusz Solski. Organizację wsparli, fundując atrakcyjne nagrody: Starostwo Powiatowe w Choszcznie, Urząd Miejski w Choszcznie, Towarzystwo Miłośników Ziemi Choszczeńskiej oraz Państwo Maria i Tomasz Mińscy, właściciele księgarni “Pegaz”. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy na godzinę 10-tą do auli Zespołu Szkół Nr 2 im.Noblistów Polskich w Choszcznie, by kibicować drużynom podczas zmagań. W przerwie pomiędzy konkurencjami zapewniamy wyjątkową rozrywkę – zaprezentujemy 20-minutową jednoaktówkę w wykonaniu uczniów szkoły.

Głupi Jasiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *