browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs dla Technikum Handlowego

Opublikowano przez 2 grudnia 2015 Komentarzy (0)

W ramach realizacji działań „Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy” w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie odbył się konkurs, podczas którego uczniowie technikum handlowego mieli możliwość wykazać się swoimi umiejętnościami zawodowymi. Metkowanie jest to jedna z podstawowych czynności jakie wykonuje sprzedawca w trakcie swojej pracy. Umiejętność ta jest sprawdzana w trakcie egzaminów zawodowych z kwalifikacji A.18. Prowadzenie sprzedaży.

Konkurs polegał na jak najszybszym metkowaniu określonej liczby towarów. Wszyscy uczestnicy otrzymali taką samą grupę towarów. W każdej klasie odbyły się eliminacje do konkursu, następnie osoby, które wygrały w poszczególnych klasach wzięły udział w finale, który przeprowadzono dnia 17 listopada 2015. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów. Bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy I TH – Malwina Bobojć.

Oto wyniki:

I MIEJSCE: Malwina Bobojć klasa – I TH – czas 2,46 min.

II MIEJSCE: Milena Królikowska klasa – I TH– czas 3,24 min.

III MIEJSCE: Paweł Nowak – klasa IV TH– czas 3,49 min.

IV MIEJSCE: Marcin Fidosz – klasa IV TH– czas 3,52 min.

V MIEJSCE: Sandra Brodowska – klasa II TH– czas 5,06 min.

VI MIEJSCE: Damian Kupniewski – klasa II TH– czas 4,24 min.

Prawie wszyscy uczestnicy bezbłędnie wykonali zadanie, tylko Damian Kupniewski, z uwagi na błędy w cenach został przesunięty na ostatnie miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *