browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Talentów Sportowych

Opublikowano przez 24 grudnia 2015 Komentarzy (0)

W dniu 17 grudnia 2015 r. w naszej pięknej hali sportowej odbył się Dzień Talentów Sportowych. Każdy, kto wyraził chęć, mógł zaprezentować swoje umiejętności, jak i podzielić się swoim talentem, pokazując, objaśniając i ucząc zainteresowanych wszystkich technik, trików etc. Mieliśmy zaszczyt obserwować ciekawy układ choreograficzny tańca współczesnego, break dance, a z tradycyjnych dyscyplin: skok wzwyż, badminton, zabawy z piłką zarówno siatkową, jak i nożną. Niemniej jednak – nie ma co ukrywać – największym zainteresowaniem cieszył się uprawiany na podwórkach, na obozach letnich, trenowany na przerwach w szkole, i w końcu zyskujący status pełnoprawnej dyscypliny armwrestling. Przyznam szczerze, sama pierwszy raz spróbowałam (ależ ze mnie siłaczka na rękę!) i jest to bardzo ekscytujący, widowiskowy i wyczerpujący sport. Ale dołożyć komu trzeba gołymi rękami – najpierw prawą, a potem poprawka z lewej, zawsze warto! A poza tym jest to sport kontaktowy, a przecież w naszej zabawie chodziło o kontakt, o integrację społeczności szkolnej.

Bardzo nas cieszy, że mieliście odwagę pokazać swoje niekiedy zadziwiające umiejętności. Wszystkim uczestnikom pokazów bardzo serdecznie dziękuję i składam wyrazy ogromnego szacunku dla Waszej mozolnej pracy, która nierzadko kończy się kontuzjami, a mimo to nadal z pasją i zaangażowaniem poświęcacie jej kawał swojego życia. Gratuluję i trzymam kciuki, aby ta pasja towarzyszyła Wam przez cały czas.

Aneta Tuszyńska-Parol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *