browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Mój zawód jest najlepszy!

Opublikowano przez 5 listopada 2015 Komentarzy (0)

Instytut Goethego w Krakowie był organizatorem konkursu dla szkół  o profilu zawodowym ,,Mój zawód jest najlepszy!”. Tym razem poprzeczka została ustawiona wysoko. Zadanie konkursowe polegało na prezentacji przyszłego zawodu w formie 2 minutowego filmu reklamowego w języku niemieckim. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody – m.in. zaproszenie do Krakowa na uroczyste spotkanie z przedstawicielami niemieckich przedsiębiorstw. Z takim zadaniem zmierzyli się uczniowie klasy I Technikum Ochrony Środowiska: Marta Lewicka, Wojciech Pacholczyk i Wiktoria Talaga pod kierunkiem p. Teresy Wiśniewskiej prezentując zawód technika ochrony środowiska. Konkurencja była bardzo duża, wpłynęło 131 zgłoszeń z całej Polski. Nasi uczniowie nie zdobyli tym razem nagrody ale niebawem otrzymają dyplomy od organizatorów za udział w konkursie. Wspaniałej trójce uczestników gratulujemy odwagi i wiedzy oraz dziękujemy za promocję naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem nagrodzonych filmików zapraszamy na stronę organizatora (kliknij).

 

 Teresa Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *