browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Mój zawód jest najlepszy!

Opublikowano przez 5 listopada 2015 Komentarzy (0)

Instytut Goethego w Krakowie był organizatorem konkursu dla szkół  o profilu zawodowym ,,Mój zawód jest najlepszy!”. Tym razem poprzeczka została ustawiona wysoko. Zadanie konkursowe polegało na prezentacji przyszłego zawodu w formie 2 minutowego filmu reklamowego w języku niemieckim. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody – m.in. zaproszenie do Krakowa na uroczyste spotkanie z przedstawicielami niemieckich przedsiębiorstw. Z takim zadaniem zmierzyli się uczniowie klasy I Technikum Ochrony Środowiska: Marta Lewicka, Wojciech Pacholczyk i Wiktoria Talaga pod kierunkiem p. Teresy Wiśniewskiej prezentując zawód technika ochrony środowiska. Konkurencja była bardzo duża, wpłynęło 131 zgłoszeń z całej Polski. Nasi uczniowie nie zdobyli tym razem nagrody ale niebawem otrzymają dyplomy od organizatorów za udział w konkursie. Wspaniałej trójce uczestników gratulujemy odwagi i wiedzy oraz dziękujemy za promocję naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem nagrodzonych filmików zapraszamy na stronę organizatora (kliknij).

 

 Teresa Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *