browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

“Feniks” po dwóch latach

Opublikowano przez 3 listopada 2015 Komentarzy (0)

Nie publikowaliśmy gazety szkolnej całe dwa lata. Winą należy obarczyć przede wszystkim układ gwiazd. Teraz gwiazdy sprzyjają naszym zamierzeniom wydawniczym. Nie dość,  że jest ich sporo, to jeszcze świecą jak szalone.

Mówiąc poważnie, bardzo trudno było określić formułę gazety, kiedy media internetowe po prostu są szybsze, pozwalają publikować więcej zdjęć, a nawet filmy. Tylko że dobrego tekstu trzymanego wieczorkiem przy świecącej przytulnie lampce nic nie zastąpi. Nie będziemy tutaj twierdzić, że dobry tekst to reguła naszej gazety, ale skoro mowa o gwiazdach…

Polecamy nowy numer naszej Gazety Szkolnej “Feniks”. Można ją znaleźć u góry w menu w zakładce “O szkole”, w lewym menu w zakładce  – Gazeta Szkolna “Feniks” – oraz oczywiście poniżej.

Feniks75

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *