browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

XV Dzień Papieski

Opublikowano przez 13 października 2015 Komentarzy (0)

11 października 2015 roku obchodzono po raz XV Dzień Papieski pod hasłem “Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Podobnie jak w poprzednich latach, społeczność naszej szkoły włączyła się w organizację obchodów tego dnia w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Choszcznie. Zbieraliśmy fanty na Loterię, podarowaliśmy na licytację wykonaną przez warsztaty szkolne ławkę ogrodową, pani Kinga Recka-Matyjasik i pani Lilla Rybka wraz z młodzieżą przygotowały jesienne stroiki, pani Agnieszka Stankowska wraz z uczniami przygotowała tradycyjne lawendowe woreczki. Wszystkie te przedmioty zostały wystawione na naszym stoisku, które obsługiwały dziewczyny z IILOa – Ania i Żaneta, dyskretnie kierowane przez panią Agnieszkę. Ksiądz Marek Gajowiecki, Łukasz, Paweł, Justyna i Sandra reprezentowali naszą szkołę na scenie. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspomóc działalność Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera rozwój młodych zdolnych ludzi. To oni tworzą żywy pomnik Świętego Papieża – Jana Pawła II. W Dniu Papieskim na stypendia dla młodzieży w naszej parafii zebrano 17852 zł. Cieszymy się, że my także mamy w tym swój wkład.

Wiesława Gruszka

IMG_0465

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *