browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

XV Zachodniopomorski Festiwal Nauki

Opublikowano przez 22 września 2015 Komentarzy (0)

Dnia 21 września uczniowie klasy ITH wraz z wychowawczynią udali się na XV Zachodniopomorski Festiwal Nauki. W ramach jego obchodów zajęcia zorganizował Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Szczecinie. To właśnie tam gościła nasza młodzież. Pobyt rozpoczęła od zwiedzania uczelni w towarzystwie wykładowcy, pana Zbigniewa Stempnakowskiego, adiunkta na Katedrze Społeczeństwa Informacyjnego. Pierwsze zajęcia: „Giełda bez tajemnic, czyli odkrywamy Giełdę Papierów Wartościowych” poprowadził dr Waldemar Aspadarec. Zdradził on tajniki inwestowania na giełdzie, wytłumaczył, dlaczego frank szwajcarski tak zdrożał i głęboko zachęcał do samodzielnego oszczędzania na poczet przyszłej emerytury. Następne spotkanie zatytułowane było „Mój biznes w sieci”. Dr Ewa Krok i dr Zbigniew Stempnakowski opowiedzieli, w jaki sposób można rozwijać swoją działalność gospodarczą w oparciu o Internet.

Wszystkim wycieczka bardzo się podobała. Każdy mógł chociaż na chwilę być studentem i uczestniczyć w zajęciach na uczelni wyższej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *