browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Jeszcze zakończenie

Opublikowano przez 20 lipca 2015 Komentarzy (0)

Fotografia jest sztuką trudną. My, z lepszym czy gorszym skutkiem, dokumentujemy na stronie internetowej życie szkoły za pomocą aparatu, ale nie nazwalibyśmy swoich fotek fotografią. Mają one za zadanie utrwalić ważne momenty z życia szkoły, tyle.

Co innego zdjęcia Ali Kanieckiej, naszej absolwentki, fotografki z zamiłowania i z wykształcenia. Profesjonalne technicznie, są bogate w emocje – esencję dobrej fotografii. Obejrzyjcie zdjęcia Ali z zakończenia roku szkolnego 2014/2015, zwróćcie uwagę, że widzi ona ludzi pięknych dzięki przeżywaniu.

Na stronie facebookowej Ali więcej fotek.

Może w nowym roku szkolnym znajdzie się chętny, by wspomóc fotograficznie stronę internetową.

Comments are closed.