browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Młodzi posłowie z naszej szkoły

Opublikowano przez 25 maja 2015 Komentarzy (0)

Miło nam poinformować,  że uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie: Daria Domagalska i Marek Nowak zostali posłami XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Uroczyste wręczenie aktów nominacji poselskich odbyło się 18 maja 2015 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie.

Gospodarzami uroczystości byli: Wicewojewoda Zachodniopomorski, pan Ryszard Mićko oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty, pani Maria Borecka. Splendoru przydali honorowi goście: Minister Zdrowia, pan Bartosz Arłukowicz oraz posłowie – pani Magdalena Kochan i pan Arkadiusz Litwiński. Władze samorządowe Powiatu Choszczeńskiego reprezentowali: Wicestarosta Powiatu Choszczeńskiego, pani Wioletta Kaszak oraz Sekretarz Powiatu Choszczeńskiego, pan Stanisław Gacek. Młodym parlamentarzystom towarzyszyli: dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, pani Barbara Ciecierska oraz nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie, pani Beata Zgorzelska.

Więcej informacji znajdziemy na stronie Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie, a już niedługo relacja z obrad Sejmu Dzieci i Młodzieży oraz wywiad z naszymi posłami.

Comments are closed.