browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Własna firma czy korporacja?

Opublikowano przez 10 marca 2015 Komentarzy (0)

Dnia 02 marca 2015 roku odbyły się w ramach konkursu „Szkoła zawodowych perspektyw” zajęcia zatytułowane „Własna firma, czy praca w korporacji”. Przeprowadziła je p.Joanna Korzeniewska. Uczestnikami prelekcji były klasy: IC i IITH oraz nauczyciele uczący przedmiotów ekonomicznych. Spotkanie miało na celu ukazanie uczniom wad i zalet wynikających z prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz pracy w korporacjach. Obejrzano również fragmenty wywiadu przeprowadzonego z osobą, która porzuciła wysokie, bardzo dobrze płatne stanowisko w firmie korporacyjnej i założyła własne przedsiębiorstwo.

Spotkanie zakończyło się głosowaniem. Uczestnicy mogli się wypowiedzieć, czy chcieliby pracować na własny rachunek czy w korporacji. Zdecydowanie wygrali zwolennicy prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Comments are closed.