browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Targi Edukacyjne po raz drugi

Opublikowano przez 8 marca 2015 Komentarzy (0)

Serdecznie zapraszamy społeczność lokalną do wzięcia udziału w kolejnych już Targach Edukacyjnych, które odbędą się w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie dnia 31 marca 2015 r. w godz. 10.00 – 14.00.

Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie informacji o zasadach przyjęcia na uczelnie wyższe i szkoły policealne, zawodach przyszłości, kursach i szkoleniach kwalifikacyjnych.

Naszymi gośćmi będą między innymi: Uniwersytet Szczeciński, Akademia Morska, Wyższa Szkoła Humanistyczna, Collegium Balticum, Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, Centrum Edukacyjne „Omnibus”, Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, Prywatne Policealne Studium Zawodowe z Choszczna, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Powiatowy Urząd Pracy z Choszczna.

Comments are closed.