browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Oby się powiodło

Opublikowano przez 25 marca 2015 Komentarzy (0)

20 marca 2015 r. Gimnazjum Publiczne w Drawnie zorganizowało bieg charytatywny dla czteroletniej Weroniki Balcerzak. Celem „Biegu po Życie” było zebranie środków na przeszczep dla dziewczynki. To piękna idea i szczytny cel, więc nie mogło nas zabraknąć. Nasza reprezentacja wzięła udział w biegu i pokonała wymagany dystans, a Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował w szkole zbiórkę. Pozyskane środki przekazaliśmy na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą”, by zasiliły fundusze potrzebne na wykonanie operacji. Organizatorzy zebrali 18.000 złotych. Cieszymy się, że mogliśmy choć trochę wspomóc Gimnazjum w zbiórce.

Edyta Tyburczy-Kujawa

Comments are closed.