browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nowocześnie i profesjonalnie

Opublikowano przez 15 lutego 2015 Komentarzy (0)

W dniu 12.02.15 r. w warsztatach Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie odbyło się szkolenie teoretyczne i praktyczne firmy DeWalt pod tytułem “Narzędziownia”.  Był to pierwszy pokaz z cyklu kilku szkoleń zaplanowanych jako wdrażanie uczniów klas ślusarskich do pracy z nowoczesnymi technologiami. Uczniowie klasy IIA poznali narzędzia pomiarowe firmy Stanley: dalmierze oraz lasery, a także uczestniczyli w części praktycznej, podczas której mogli sami testować zaawansowane szlifierki kątowe, wiertarki, piły do cięcia, wiertła koronowe oraz narzędzia wielofunkcyjne firmy DeWalt.

Dla chłopaków z IIA praca z profesjonalnymi narzędziami to barszczyk. Przecież po ukończeniu szkoły na co dzień będą z nich korzystać.

Fotografie: DeWalt i pan Paweł Stasiak

Comments are closed.