browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs językowy ,,Profesjonaliści nie zawodzą”

Opublikowano przez 8 lutego 2015 Komentarzy (0)

Zespół nauczycieli języków obcych zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie ,,Profesjonaliści nie zawodzą”. Rok szkolny 2014/2015 MEN ogłosiło Rokiem Szkoły Zawodowców. W centrum uwagi znalazły się szkoły kształcące późniejszych profesjonalistów, czyli zasadnicza szkoła zawodowa i technikum. Rynek pracy wciąż się rozwija, powstają nowe branże, stare zawody idą w zapomnienie. Taka jest kolej rzeczy, wszystko podlega nieustannym zmianom. I właśnie ta różnorodność profesji była impulsem, aby zorganizować konkurs, w którym będzie dominować język obcy zawodowy.

Poniżej podajemy regulamin konkursu i czekamy na zgłoszenia do 28 lutego 2015 r. Na zwycięzców czekają nagrody specjalne, wszyscy uczestnicy otrzymują 5 jako ocenę cząstkową z języka angielskiego lub z języka niemieckiego.

Profesjonaliści – regulamin konkursu

Zespół nauczycieli języków obcych

Comments are closed.