browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

„Have an Ace up your Sleeve” – konkurs dla ciekawych

Opublikowano przez 2 lutego 2015 Komentarzy (0)

Ważny element w znajomości języka obcego stanowią idiomy, zwroty i wyrażenia dosłowne nieprzetłumaczalne na język polski, jak na przykład „go bananas”, co w naszym ojczystym języku odpowiadałoby zwrotom „wariować” czy „wygłupiać się”. W grudniu nauczyciele j. angielskiego zorganizowali dla swoich uczniów konkurs na prezentację plastyczną idiomów angielskich.

Spośród 14 prac konkursowych wyróżniono Weronikę Nahorską, Szymona Kamińskiego, Karolinę Kamelę, Klaudię Stępnikowską i Alicję Prawicę. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan i nauczycieli języka angielskiego.

nauczyciele języka angielskiego

Comments are closed.