browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pomogliśmy…

Opublikowano przez 9 stycznia 2015 Komentarzy (0)

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w sztabie nr 410 w naszej szkole już się zakończyła. Przez 2 tygodnie grudnia zbieraliśmy dary dla potrzebujących. Efektem zbiórki jest ponad 60 kg artykułów spożywczych i chemicznych. Rozdaliśmy je potrzebującym rodzinom uczniów naszej szkoły. Teraz czas na rozliczenie ze Sztabem Głównym. Szczegółowe sprawozdania znajdują się na stronie organizatora akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Za dotychczasowy wkład serdecznie dziękujemy zarówno darczyńcom jak i wolontariuszom.

opiekun Samorządu Uczniowskiego Edyta Tyburczy-Kujawa

Comments are closed.