browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zielona energia jest potrzebna

Opublikowano przez 23 grudnia 2014 Komentarzy (0)

Zimą nie brakuje wiatru, brakuje za to słońca. Zobaczmy, jak przebiegają zajęcia z projektu unijnego “Zielona Energia”, w czasie których światło i wiatr są intensywnie wykorzystywane dla dobra ludzkości. Dobrem ludzkości zajmują się w wolnych chwilach (zajęcia odbywają się w soboty) uczniowie klas Technikum Budowlanego pod kierunkiem panów: Jana Kowalonka i Tomasza Jabłońskiego.

Fotografie: pan Jan Kowalonek

Kilknij, by zobaczyć:

Comments are closed.