browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Opublikowano przez 14 grudnia 2014 Komentarzy (0)

05 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Niby nikt w niego nie wierzy, ale wszyscy się cieszyli. W tym czasie zawsze ma dużo pracy, więc dogadał się z naszymi wolontariuszami ze Szkolnego Klubu Wolontariatu i obdarował wszystkich nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły. Kto był grzeczny dostał cukierka, a kto nie zawsze, ten dodatkowo otrzymał jeszcze rózgę. W przygotowaniu i rozdawaniu prezentów Mikołajowi pomagali: Paulina Goliszek, Weronika Kośmider, Oliwia Kazanecka, Krzysztof Wawrzak i Oskar Jackowski. Dla niektórych spotkanie z Mikołajem okazało się wybawieniem przed odpowiedzią przy tablicy. Całe szczęście, że mamy tak wspaniałych wolontariuszy, którzy nigdy o nas nie zapominają.

Zaproszenie Świętego Mikołaja do naszej szkoły było formą podziękowania dla społeczności szkolnej za włączanie się w akcje organizowane przez Szkolny Klub Wolontariatu.  5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Weronika Nahorska

wolontariuze czekają na przybycie Świętego Mikołaja

Wolontariusze czekają na przybycie
Świętego Mikołaja

Comments are closed.