browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

OLIMPIADA WIEDZY O AIDS

Opublikowano przez 10 grudnia 2014 Komentarzy (0)

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie wzięli udział w Olimpiadzie Wiedzy o AIDS organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Choszcznie oraz Zespół Szkół Nr 1 w Choszcznie. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat zapobiegania zakażeniom HIV oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS. W eliminacjach szkolnych, które odbyły się 18 listopada 2014 roku, wzięły udział 22 osoby. Spośród nich wyłoniono 3 uczennice – reprezentantki naszej szkoły w etapie powiatowym olimpiady. Były to: Agata Sugier i Patrycja Kacprzak z kl. III TOŚ oraz Paulina Rosłon z kl. II LOa. Wśród zwycięzców etapu powiatowego  (2 grudnia 2014 roku), na II miejscu znalazła się Paulina Rosłon. Serdecznie jej gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem i wzięcie w nim udziału.

Lidia Michalska

Comments are closed.