browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs językowy „ Quiz o Berlinie”

Opublikowano przez 3 grudnia 2014 Komentarzy (0)

Liczby, daty, wydarzenia, rocznice, jubileusze itd. Wszystko kręci się wokół liczb a karty historii dokumentują minione czasy. Kto pamięta, że Berlin świętuje w 2014 r. 777 lat? Ciekawy jubileusz, nieprawdaż? Z tej niecodziennej okazji Zimne Germanki ogłaszają konkurs językowy  „Quiz o Berlinie”. Kto z Was nie był w stolicy Niemiec, teraz ma szansę poznać miasto rozwiązując quiz w wersji niemieckiej. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają 5 z języka niemieckiego jako ocenę cząstkową. Rozwiązania w wersji elektronicznej prosimy przesłać na adres: tess1808@web.de do 19 grudnia 2014 r.

Berlin – Quiz  (pobierz)

Teresa Wiśniewska

Comments are closed.