browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Połowinki 2014

Opublikowano przez 29 listopada 2014 Komentarzy (0)

Kto dobrze zaczął, jest już w połowie.

Horacy

Listopad okazał się dla wielu uczniów miesiącem niekoniecznie ponurym i wypełnionym wytężoną pracą, gdyż młodzież z naszej szkoły wspólnie z wychowawcami klas zorganizowała tradycyjne już Połowinki, które zgodnie ze swoją definicją „wyznaczają połowę jakiegoś okresu”. W tym przypadku „połową okresu” jest nauka w szkole średniej – liceum i technikum. Przez ten czas pobytu w szkole wiele się wydarzyło: uczniowie uczyli się, zdobywali doświadczenia, które pozwalały im poznawać siebie i zrozumieć otaczający ich świat. Nie obyło się bez błędów, ale cóż, wiele jeszcze przed nami. Spotkania takie jak połowinki mają jednak tę leczniczą moc, że młody człowiek chce pokazać się z jak najlepszej strony jako ktoś w pełni zasługujący na to, by inni, w tym nauczyciele, chcieli się do niego przysiąść i porozmawiać. Nie mówiąc już o tańcu.

W długo oczekiwanej zabawie wzięli udział uczniowie z klasy IILOa wraz z wychowawczynią – panią Agnieszką Kasperczuk, klasy IIITH z wychowawczynią – panią Edytą Kondelą, klasy IIITG z wychowawczynią – panią Teresą Wiśniewską, klasy IIITOŚ z wychowawczynią – panią Kingą Recką – Matyjasik oraz klasy IIITB wraz z wychowawcą – panem Janem Kowalonkiem. Impreza odbyła się dnia 21 listopada 2014 r. w choszczeńskim Hotelu Sportowym. W imieniu wychowawców klas zebranych powitała pani Agnieszka Kasperczuk, życząc wszystkim wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. We wspólnej zabawie wzięli również udział, zaproszeni przez młodzież i wychowawców goście specjalni – pani dyrektor Barbara Ciecierska i pani wicedyrektor Jolanta Pluta.

Młodzież do późnych godzin nocnych bawiła się przy muzyce dyskotekowej. Troskliwą opiekę nad każdym rytmem sprawował disc jockey i to dzięki niemu rumieńce szybko zagościły na twarzach. Impreza odbyła się w kulturalnej, serdecznej oraz miłej atmosferze przepełnionej beztroską i młodzieńczą radością. Natomiast klasą, która okazała się mieć wyjątkowo niespożyte siły okazała się IILOa – dziewczęta tańczyły, tańczyły i tańczyły…, aż do momentu, gdy wychowawczyni była zmuszona delikatnie przypomnieć, że czas już zakończyć zabawę.

A więc kochani wychowankowie: Połowinki mamy już za sobą! Wiecie też, że „kto dobrze zaczął, jest już w połowie”. Teraz musicie pamiętać, że „należy tak zorganizować życie, aby każda chwila w nim miała swoje znaczenie”. Czekają Was bowiem nowe, ważne życiowe decyzje, w tym ta najpoważniejsza – MATURA!
Zatem do zobaczenia na kolejnej zabawie – STUDNIÓWCE 2016!

Agnieszka Kasperczuk

Comments are closed.