browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Od koszykówki do poloneza

Opublikowano przez 3 listopada 2014 Komentarzy (0)

31 października odbył się szkolny Turniej Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców. Zgłosiło się 5 drużyn żeńskich oraz 5 męskich. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym, każdy z każdym. Zacięta walka i sportowa rywalizacja wyłoniła następujących zwycięzców:

Dziewczęta:

  • I miejsce III LOa
  • II miejsce II LOa
  • III miejsce I LOa

(Oho, dziewczyny chyba się zmówiły, żeby był porządek. Starsze licealistki pierwsze, młodsze muszą poczekać na swój wielki dzień)

Chłopcy:

  • I miejsce III LOA
  • II miejsce IV TB
  • III miejsce III A

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a na następny turniej zapraszamy już niedługo, bo po studniówce. A studniówka, jak wiadomo, to polonez. A polonez, jak wiadomo, to wirtuozeria nóg i rąk. A kto nasze zajęcia wychowania fizycznego lekceważy, ten harmonii nóg i rąk nigdy nie osiągnie i w polonezie nie ma szans.

Dlatego też przypominamy, że w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne z wuefu są bardzo ciekawe i zapraszamy na nie serdecznie tych, którzy jeszcze nie skorzystali. Nasi nauczyciele są otwarci na wszelkie propozycje!

Comments are closed.