browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

Opublikowano przez 21 października 2014 Komentarzy (0)

4 października obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariatu wraz z nauczycielami przedmiotów ścisłych zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc bezdomnym czworonogom. 3.10.2014 roku odbyła się zbiórka funduszy w klasach, a 8.10.2014 roku wolontariuszki Weronika, Nikola i Paulina, wspierane przez koleżanki z klasy ILO i IITH, zorganizowały kiermasz ciastek, z którego dochód przeznaczono na zakup karmy dla zwierzaków. Łącznie udało się nam zebrać 145 zł. Za uzbierane pieniądze Paulina i Asia kupiły karmę dla bezdomnych psów i kotów. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję, wrzucając coś do naszej puszki. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz wesprzecie naszą akcję. Mamy taki pomysł, żeby przed zimą przygotować kilka karmników dla ptaków. Jeśli ktoś z Was chciałby taki zbudować i nam przekazać, to czekamy w ostatni poniedziałek października na długiej przerwie w sali 218.

Wiesława Gruszka

Comments are closed.