browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Powiatowy Dzień Edukacji 2014

Opublikowano przez 15 października 2014 Komentarzy (0)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej władze samorządowe powiatu choszczeńskiego zorganizowały Powiatowy Dzień Edukacji. Przybyli na uroczystość nauczyciele i pracownicy oświaty zostali uhonorowani zaszczytnymi nagrodami i tytułami. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się również nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie.

Nagrodę Starosty Choszczeńskiego otrzymali: pani Beata Zgorzelska – nauczycielka historii i wos-u, pani Agnieszka Kasperczuk – nauczycielka języka polskiego i pan Tomasz Płonka – nauczyciel wychowania fizycznego. Natomiast medal “Zasłużony dla Powiatu” otrzymały panie: Irena Kwaśna – nauczycielka matematyki, Sabina Czubala – nasza ukochana szefowa przy wejściu i Teresa Czernów – nasza ulubiona czytelniczka, a na co dzień woźna.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Fotografie: Piotr Figas

Comments are closed.