browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Papieski

Opublikowano przez 21 października 2014 Komentarzy (0)

12 października po raz kolejny Akcja Katolicka przy parafii NNMP w Choszcznie zorganizowała festyn rodzinny, podczas którego zbierano fundusze na stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży. W tym roku uzbierano rekordową kwotę 20300 zł, którą przekazano Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. W zbiórce tej mieliśmy także swój niewielki wkład: Szkolny Klub Wolontariatu zbierał drobiazgi na Zabawę Fantową, niektóre klasy upiekły ciasto na kiermasz. Mieliśmy także swoje stoisko na niedzielnym spotkaniu, na którym za datek na rzecz Fundacji Weronika K. i Weronika N. z ILO oraz Kamila K. z ITH , rozprowadzały wśród uczestników spotkania antymolowe woreczki z lawendą przygotowane przez Panią Agnieszkę Stankowską wraz z kilkoma uczennicami oraz wykonane przez naszych uczniów jesienne stroiki, które przekazała pani Kinga Recka-Matyjasik.

Wiesława Gruszka

Comments are closed.