browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Technikum Handlowe zaprasza

Opublikowano przez 13 czerwca 2014 Komentarzy (0)

Zbliżają się egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Przypominamy, że w roku szkolnym 2012/2013 wszyscy uczniowie Technikum Handlowego zdali egzaminy zawodowe (100%). W rankingu “Perspektyw” zajęliśmy 6 miejsce w Polsce w kategorii “Technik handlowiec – Ranking Egzaminów Zawodowych 2014” (obejrzyj).

Technik handlowiec to zawód bardzo wszechstronny, na który jest zawsze zapotrzebowanie na rynku pracy. Świadczą o tym m.in. oferty pracy zamieszczane na portalach internetowych. Nasi absolwenci pracują jako przedstawiciele handlowi, agenci ubezpieczeniowi, kierownicy i pracownicy placówek handlowych, telemarketerzy. Znajdują zatrudnienie w biurach obsługi klienta, biurach rachunkowych, przedsiębiorstwach logistycznych i marketingowych, instytucjach finansowych lub sami prowadzą własną działalność gospodarczą. Część z nich podejmuje studia na kierunkach ekonomicznych.

Uczniowie naszego Technikum Handlowego obecnie uczestniczą w projekcie “Najlepszy w zawodzie” finansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach którego mają m.in. ufundowane prawo jazdy, kurs języka obcego zawodowego, kurs obsługi kasy fiskalnej oraz uczestniczą w płatnych stażach u pracodawców. Aktualnie uczniowie mają do dyspozycji indywidualne stanowiska pracy w całkowicie nowej pracowni handlowej, wyposażonej w urządzenia do obsługi klienta tj. kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, metkownice, drukarki oraz komputery z oprogramowaniem finansowo-księgowym.

Jeżeli chcesz mieć zagwarantowaną pracę i uzyskać kwalifikacje w zakresie prowadzenia sprzedaży oraz prowadzenia działalności handlowej, to zapraszamy do Technikum Handlowego w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, ponieważ jeszcze przyjmujemy.

Na koniec przypominamy, że klasa IITH zdobyła tytuł najlepiej zorganizowanej klasy w szkole podczas Święta Szkoły 2014. W swojej nowej klasie technicy fachowo pokroili tort – nagrodę, i równie fachowo go spożyli wraz ze swoją wychowawczynią, panią Edytą Kondelą. I my tam byliśmy, napoje gazowane vatowane (VAT) popijaliśmy.

Comments are closed.