browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nie tylko rakietki

Opublikowano przez 26 czerwca 2014 Komentarzy (0)

Pisaliśmy wielokrotnie o naszych nauczycielach wychowania fizycznego, którzy wszechstronnie wykorzystują nowoczesny obiekt hali sportowej. Królują rakietki: badminton i speed badminton. Nauczyciele nie zapominają również o koszykówce, siatkówce czy piłce ręcznej. Mniej znane są osiągnięcia wuefistów w innej przepięknej dyscyplinie sportu – pływaniu. A przecież pana Andrzej Zakrzewski jest wykwalifikowanym trenerem pływackim odnoszącym sukcesy od wielu lat. Pan Andrzej zaraził swoją pasją panią Anetę Tuzyńską-Parol, która jakiś czas temu została sędzią pływackim. Informacje na temat szkolenia sędziów pływackich, odbywającego się w naszej hali sportowej, można znaleźć na stronie Uczniowskiego Klubu Pływackiego “Foka”, którego pan Andrzej Zakrzewski jest wiceprezesem.

Znowuż na stronie www.choszczno.pl czytamy o kolejnych zawodach, w których wzięli udział nasi nauczyciele.

Warto dodać, że również nasi uczniowie zaangażowani są w działalność “Foki” i często pomagają w zawodach. Liczymy, że w następnym roku inicjatyw będzie jeszcze więcej, a tymczasem pozdrawiamy wszystkich, którzy pływanie kochają tak jak redakcja strony.

Comments are closed.