browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych

Opublikowano przez 12 czerwca 2014 Komentarzy (0)

W kwietniu w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie odbył się etap szkolny XX edycji Konkursu Plastycznego „PRZYRODA TO MY” „LAS – ZIELONA FABRYKA”. Opiekę nad eliminacjami szkolnymi sprawowała Kinga Recka-Matyjasik. Uczniowie wykazali się niezwykłym spojrzeniem na otaczającą nas przyrodę, dostrzegając to, co często jest niedostrzegalne, a co sprawia, że świat wygląda piękniej. Najlepsze z prac trafiły do finału w Choszczeńskim Domu Kultury, gdzie 9 maja 2014 r. zostały nagrodzone. Pracownicy Nadleśnictwa Choszczno i Choszczeńskiego Domu Kultury – organizatorzy konkursu, mieli zaszczyt wręczyć nagrody dla najlepszych artystów w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii Fotografia Szkoły Ponadgimnazjalne uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie zajęli czołowe miejsca.

  • I miejsce: Sara Lamkanni
  • II miejsce:  Monika Łaszczuk
  • III miejsce: Paweł Moder

Wszystkie osoby są uczniami klasy III Technikum Ochrony Środowiska. Chociaż pogoda tego dnia była deszczowa, uczniom dopisywał dobry humor. Gratulacje i cenne nagrody sprawiły, że mimo deszczu słońce rozbłysło w Choszczeńskim Domu Kultury. Nagrodzonym uczniom towarzyszyła dyrektor ZS Nr 2, pani Barbara Ciecierska. Mamy nadzieję, że za rok uda nam się powtórzyć sukces.

Kinga Recka-Matyjasik


SDIM1751

PS

Właśnie złapaliśmy w Choszczeńskim Domu Kultury Sarę Lamkanni i Monikę Łaszczuk z IIITOŚ na wspaniałej wystawie prac plastycznych uczniów Publicznego Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie. Wystawę można oglądać do końca czerwca. Naprawdę warto. Pawła Modera, który także był na wystawie, nie złapaliśmy, ponieważ Pawła Modera, tak jak leśną zwierzynę, trudno w ogóle złapać. (przyp. red.)

Comments are closed.