browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Choszczeńska Sobótka 2014

Opublikowano przez 12 czerwca 2014 Komentarzy (0)

Wielu uczniów naszej szkoły mieszka w internacie ZS Nr 1. Co piątek przychodzą do szkoły z walizkami. Na pewno ciężko im taszczyć ciężary (książki, ale o tym cicho!). Dziewczyny z pierwszej Technikum Handlowego są zawsze dużo przed ósmą, by przechować bagaż w swojej ulubionej klasie 218. To właśnie tych wszystkich, którym niełatwo, zachęcamy, by na Choszczeńską Sobótkę zostali w Choszcznie. Wiemy, w domu trzeba się pochwalić całym tygodniem, ale chociaż raz rodzina może poczekać. Bo będzie się działo!

sobotka2014www

Comments are closed.