browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

„Pokaż nam język” w 100%

Opublikowano przez 12 kwietnia 2014 Komentarzy (0)

XIV edycja konkursu językowego „Pokaż nam język”, którego organizatorem są Wyższe Szkoły Bankowe, opatrzona została hasłem „Rodzina – tradycja, czy nowe wartości?” i przyniosła uczniom naszej szkoły sporo satysfakcji. Ogłoszenie wyników nastąpiło 28 marca 2014 r. Co prawda, uczniowie ZS Nr 2 nie zdobyli nagrody dla najbardziej aktywnej szkoły – tablicy multimedialnej, ale za to zyskali nowe doświadczenia i będą z pewnością walczyć w następnym roku z jeszcze większym zaangażowaniem. Formuła konkursu jest niezmienna od lat, czyli w etapie szkolnym należy rozwiązać on-line test leksykalno-gramatyczny w języku obcym. Tym razem w konkursowych zmaganiach wzięło udział 100% uczniów Technikum Geodezyjnego. Wszystkim uczestnikom należą się gorące podziękowania.

Nad przebiegiem szkolnego etapu czuwała pani Teresa Wiśniewska. Mamy nadzieję, że za rok w kolejnej turze konkursowych zmagań wywalczymy wymarzoną tablicę.

Teresa Wiśniewska

Comments are closed.