browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Czytam… więc klikam

Opublikowano przez 15 kwietnia 2014 Komentarzy (0)

Są takie sytuacje, gdy głosuje się przysłowiowymi nogami. Jednym z miejsc, do których się chodzi, jest Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie. Chodzimy tam my, nauczyciele, chodzą tam również nasi uczniowie, szczególnie wtedy, gdy zbliża się maj. Bywa jednak, że nie zauważamy, jak wiele uczyniono dla nas, mniej lub bardziej przypadkowych gości. Nie zauważamy, że zaszczepiono nam bakcyla. Często potrafimy nawet przeoczyć, że chętniej sięgamy po następną książkę. To nie dzieje się samo, nie ma co się oszukiwać. Kto bowiem w dzisiejszych czasach jest molem książkowym? Odpowiedź jest prosta – w dzisiejszych czasach wszyscy są internautami.

A skoro tak jest, to warto skorzystać ze swoich umiejętności. Jak? Należy oddać swój głos w plebiscycie na Bibliotekarza Roku 2013. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk. Nie jest to trudne, choć wymaga chwili.

Głosujemy na panią Annę Lewicką, dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choszcznie. Została ona uhonorowana tytułem Biliotekarza Roku 2013 województwa zachodniopomorskiego i teraz rywalizuje o laur ogólnopolski. Pani Anna Lewicka naszej szkole oddała niejedno już serce. A głosując na nią, głosujemy tak naprawdę na Miejską Bibliotekę Publiczną w Choszcznie. Przecież tam chodzimy.

Więcej:

Redakcja odwiedziła dzisiaj Miejską Bibliotekę Publiczną w Choszcznie i usłyszała, że pewien chłopak z Polnej przychodzi już od dłuższego czasu do biblioteki, pyta mądrze o różne rzeczy, potrafi sam znaleźć sobie źródła, czyta i czyta. Wiemy, kim jest ten chłopak. Zdradzimy to w stosownej chwili. Zresztą nie będzie czego zdradzać, on sam się zdradzi, zdając egzamin maturalny. Chłopaku z Polnej, Ty także zagłosuj!

Comments are closed.