browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Targi edukacyjne

Opublikowano przez 26 marca 2014 Komentarzy (0)

Serdecznie zapraszamy społeczność lokalną do wzięcia udziału w Targach Edukacyjnych, które odbędą się w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie dnia 31 marca 2014 r. w godz. 10.00 – 14.00.

Celem przedsięwzięcia jest przekazanie informacji o zasadach przyjęcia na uczelnie wyższe i do szkół policealnych, a także zapoznanie z zawodami przyszłości oraz ofertami kursów i szkoleń kwalifikacyjnych.

Naszymi gośćmi będą między innymi: Uniwersytet Szczeciński, Akademia Morska ze Szczecina,  Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej ze Szczecina, Wyższa Szkoła Bankowa ze Szczecina, Szkoły Delta ze Szczecina, Centrum Edukacyjne „Omnibus” z Choszczna, TEB Edukacja ze Szczecina, Powiatowy Urząd Pracy z Choszczna, Wojskowa Komenda Uzupełnień ze Stargardu Szczecińskiego.

doradca zawodowy Joanna Kozanecka

Comments are closed.