browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ewa się znalazła

Opublikowano przez 5 lutego 2014 Komentarzy (0)

Redakcja strony internetowej śledzi media lokalne i od czasu do czasu znajduje ciekawostki. Nasza Ewa Starukiewicz z IIILOa znalazła się we właściwym miejscu i czasie. Oto, zaglądając tu i tam, odnaleźliśmy szkolną recytatorkę na stronie Klubu Honorowych Dawców Krwi “Niagara” (wpis z 27 stycznia 2014 r.). W tej nietypowej roli występuje nie po raz pierwszy, a jak się orientujemy, inni uczniowie z jej klasy, i nie tylko, również krew oddają. Ewo, ładnie Ci z wenflonem!

Jak się przekonujemy, Ewa prowadzi swojego bloga. O, koniecznie trzeba poczytać. A w zakładce w górnym menu Multimedia–>Wideo można znaleźć link do telewizyjnej relacji z akcji.

Comments are closed.