browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Studniówka 2014

Opublikowano przez 29 stycznia 2014 Komentarzy (0)

28 stycznia 2014 r. po zebraniu rodziców odbyło się miłe spotkanie. Przybyli rodzice najbardziej zaangażowani w przygotowanie studniówki oraz delegacje rodziców klas maturalnych, by wysłuchać podsumowania imprezy dokonanego przez dyrektor szkoły, panią Barbarę Ciecierską. W imieniu wychowawców klas maturalnych sprawozdanie finansowe przedstawiła wychowawczyni IIILOa, pani Maria Pietrusińska, która również serdecznie podziękowała rodzicom za pomoc. Na spotkaniu obecni byli reprezentanci bohaterów imprezy, czyli uczniowie klas maturalnych: Natalia Wietrzycka z IIILOa i Bartosz Zadka z IVTB. Młodzi zostali zaproszeni rozmyślnie, ponieważ zaraz rozplotkują, co na spotkaniu się działo. Zależy nam na tym, by poczta pantoflowa zadziałała, jako że wszyscy byli pełni podziwu dla organizacji i przebiegu studniówki. Sprawdziła się przede wszystkim młodzież, która w dużej mierze sama studniówkę zaplanowała i dopięła na ostatni guzik. Zabawa przebiegała pod hasłem: “nikt nam nie powie, że nasza studniówka była nieudana”. Rzeczywiście, nawet marudna redakcja strony internetowej nie ma powodu, by doszukiwać się mankamentów, których naprawdę było niewiele. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim organizatorom: młodzieży, rodzicom i wychowawcom.

A jak było, możecie się przekonać, oglądając zdjęcia. Jedyne, czego nie udało się na nich uchwycić, to zadziwiające figury oryginalnego poloneza. Nasz fotograf, pani Edyta Tyburczy-Kujawa chyba nie mogła uwierzyć w to, co widzi.

Zobacz fotografie:

Comments are closed.