browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs “Skojarzenia z 13”

Opublikowano przez 3 grudnia 2013 Komentarzy (0)

Rok 2013 jest jedyny w swoim rodzaju. Zadajmy pytanie: dlaczego? A za nim następne: czy może kogoś spotkać szczęście w 2013 roku? Czy jest on rzeczywiście feralny i niesie za sobą tylko nieszczęścia? A może to są tylko nasze stereotypy związane z liczbą 13? Dlatego Zimne Germanki ogłaszają niecodzienny konkurs językowy. Tym razem formuła konkursu brzmi: ,,Skojarzenia z 13”. Mogą to być zwroty, przysłowia, powiedzenia własne; tytuły utworów, filmów, piosenek, itp. (oczywiście po niemiecku). Na zwycięzców czekają niepechowe nagrody.

Odpowiedzi prosimy wysłać do 20 grudnia 2013r. na adres e-mailowy: tess1808@web.de

Zimne Germanki

PS Najlepsze pomysły przyjdą do głowy w piątek 13 grudnia 2013 roku o 13.00.

Comments are closed.