browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

50 lat zmieniamy się dla Ciebie

Opublikowano przez 18 listopada 2013 Komentarzy (0)

Na naszej stronie internetowej będziemy publikowali informacje związane z obchodami 50-lecia szkoły. Na początek, w ramach zaproszenia, przedstawiamy oficjalną ulotkę informacyjną. Oczywiście, z samej ulotki niewiele można się dowiedzieć o szczególnej atmosferze, jaka towarzyszy wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy przygotowują obchody. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły, nie będziecie zawiedzeni. A więcej informacji już wkrótce.

Comments are closed.