browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowano przez 14 października 2013 Komentarzy (0)

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października, ale już w czwartek, 10.10.2013 r., na długiej przerwie w pokoju nauczycielskim grono zostało przywitane w sposób niecodzienny. Pełniąca funkcję Gospodarza Szkoły klasa ITH, obładowana kwiatami, stawiła się w komplecie na galowo, a wystrojony w poważne miny Samorząd Uczniowski  wzbudził zaciekawienie rozgadanych nauczycieli. Wszyscy zamilkli, gdy głos zabrała przewodnicząca Samorządu, Hania Stanik z klasy IIITG, która powiedziała:

Wykształcenie to dar najcenniejszy, którego nic i nikt nie jest w stanie nas pozbawić… W podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszego pokolenia, abyście uczyli nas pokonywania trudności i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne nam są wzorce, i Wy , Drodzy Nauczyciele, nimi jesteście. W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy wytrwałości, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia.

Życzą nauczycielom sukcesu zawodowego? Przecież sukcesem zawodowym jest chociażby postawa młodych ludzi w tym szczególnym dniu. A ona dowiodła, że mamy z czego się cieszyć. Dziękujemy!

Dołączamy się do życzeń Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy serdeczne podziękowania z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dziękujemy za życzenia władzom samorządowym Powiatu Choszczeńskiego.

 

Comments are closed.