browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Testujemy “Kącik zaufania”

Opublikowano przez 2 sierpnia 2013 Komentarzy (0)

W ankiecie, którą możecie jeszcze wypełniać, klikając z lewej strony u góry czerwony link, pojawiła się propozycja, by założyć kącik zaufania dla uczniów, którzy chcieliby podzielić się swoimi problemami w dyskretny sposób. Założyliśmy więc “Kącik zaufania”. Znajdziecie go w menu górnym w zakładce “O szkole” –> “Pedagog/psycholog”.

Jako że jest to test, wszystkie wiadomości wysłane z kącika zaufania trafiają do redakcji strony. Jeżeli nie będzie problemów, na przykład spamu, od września kącikiem zaufania zajmie się pedagog szkolny.

Comments are closed.