browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zakończenie roku 2012/2013

Opublikowano przez 2 lipca 2013 Komentarzy (0)

W piątek 28.06.2013 roku w hali sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013. Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście, którym bardzo serdecznie dziękujemy. Pani dyrektor, Barbara Ciecierska, w przemówieniu podkreśliła związki szkoły ze środowiskiem lokalnym, a także jeszcze raz wymieniła najważniejsze osiągnięcia placówki w tym roku, nawiązując do swojego przemówienia z września, w którym określiła cel działań krótko: “Nobliści nie tylko chcą, ale również potrafią”.

Starosta Choszczeński, pan Lesław Śliżewski, zadeklarował daleko idącą współpracę ze szkołą oraz wręczył Stypendia Starosty Choszczeńskiego tym uczniom, którzy spełnili surowe kryteria. Anita Skorupa z klasy IILOa wyróżniła się bardzo wysoką średnią, a Kacper Kowalski i Bartosz Gwadera z klasy ILOa otrzymali nagrody za osiągnięcia sportowe. Szczególnie podniosłe były chwile pożegnania wieloletniej wicedyrektor szkoły, pani Ireny Rękawieckiej-Sadowskiej.

W roku szkolnym 2012/2103 bardzo wielu uczniów osiągnęło średnią powyżej 4.0, inni zdobywali laury w konkursach i zawodach sportowych. Warto podkreślić, że w naszej szkole bardzo aktywnie działa Samorząd Uczniowski, do którego młodzi ludzie się po prostu garną. Tym wszystkim, którzy zostali nagrodzeni, serdecznie gratulujemy.

Życzymy udanych wakacji. Pamiętajcie, by były one bezpieczne.

Artykuł na stronie Starostwa Powiatowego oraz podziękowania Starosty Choszczeńskiego dla pani Ireny Rękawieckiej-Sadowskiej.

Poniżej można obejrzeć kilka fotografii wykonanych przez Alicję Kaniecką z Ib i Piotra Figasa (to te gorsze):

Comments are closed.