browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wasze zdanie jest ważne

Opublikowano przez 13 lipca 2013 Komentarzy (0)

Mamy wakacje! Nic tylko leżeć na plaży. Wiemy jednak, że w XXI-szym wieku człowiek nie może obyć się bez Internetu. Skoro tak, to proponujemy Wam ni to badanie, ni to zabawę. W menu bocznym z lewej strony u góry znajdziecie czerwony link. Jest tam krótka ankieta na temat naszej strony internetowej. Wasze zdanie jest dla nas ważne, bo chcielibyśmy, abyście jak najczęściej tu zaglądali.

Nie zapomnijcie jednak o książkach, gdy aura nie dopisze. Smażyć się na słońcu każdy potrafi.

Z wakacyjnym pozdrowieniem,

Administrator i redaktorzy

Comments are closed.