browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Jesteśmy widoczni

Opublikowano przez 3 lipca 2013 Komentarzy (0)

Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego w Szczecinie w sobotę, 29.06.2013 r., zorganizowała Targi Edukacyjne w ramach projektu “Inwestuj w siebie – brokering edukacyjny”. Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie zaprezentował swoją ofertę edukacyjną. Pytana o atuty szkoły, pani dyrektor Barbara Ciecierska podkreśliła pasję nauczycieli oraz ich zaangażowanie; wymieniła również kierunki kształcenia.

Nasze stoisko, podobnie jak inne, prezentowało ulotki, zachęcało emblematami szkoły. Nauczyciele opowiadali o historii i dniu dzisiejszym placówki. Zjawili się także nasi podopieczni, którzy nawiązywali kontakt z mieszkańcami Choszczna, promując dobre imię szkoły i potwierdzając to, co wszyscy wiemy – uczniowie lubią “Polną”.

Comments are closed.