browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Z wizytą w Domu Dziecka

Opublikowano przez 5 czerwca 2013 Komentarzy (0)

Dnia 03 czerwca 2013r. po obchodach “Święta Szkoły” uczennice klasy II B wraz z wychowawczynią Franciszką Bury odwiedziły Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą nr 3 w Stargardzie Szczecińskim. W placówce mieszka 15 dzieci w wieku od półtora roku do 18 lat. Dzieci mają tutaj bardzo dobre warunki mieszkaniowe-pięknie urządzone pokoje i łazienki. Podczas pobytu w placówce poznaliśmy najmłodszych wychowanków, m.in. półtoraroczną Otylię, Damiana, Kamila i Pawła. Pozostałe dzieci były jeszcze w szkole. W czasie odwiedzin rozmawialiśmy i bawiliśmy się z nimi. Przekazaliśmy również im zabawki, słodycze, odzież i środki czystości na kwotę ponad 200 zł. Środki te były zgromadzone przez uczniów  klasy II B.

Comments are closed.